Kolimine ning MTÜ loomine

Lähiajal ootab Nurgu ees majasisene kolimine; kui kõik algsete plaanide kohaselt läheb, siis toimub mööbli ümbertõstmine keldrist teisele korrusele juba selle nädalavahetuse jooksul. Asjade selginemisel täpsustatakse kolimise päeva ja aega. Kõik abikäed on oodatud 🙂

Täna alustati MTÜ Rollimängukeskus Nurg loomist, homme peaks alla kirjutama ka viimane inimene ning kõige hiljemalt viie päeva pärast peaksid paberid kinnituse saama. Lähinädalatel sõlmitakse MTÜ Rollimängukeskus Nurg ning Greifi OÜ vahel uus tähtajatu üürileping. Kevadbänd jätkab meiega ruumide osas koostööd.

Nuru muutumine MTÜks tähendab liikmeseisuse ja -maksu teket annetamisvõimaluse kõrvale. Liikmemaks 5 eurot kuus loodi selleks, et Nuru rahaasjade majandamine oleks selgem ja hõlpsamini ennustatavam. Toetudes teadaolevale liikmete arvule, on oluliselt parem tulusid ja kulusid ette planeerida, kui toetuda etteaimamatule annetuste süsteemile.
Liikmeseisuse teke ei tähenda, et mitteliikmed ei või enam Nuru ruume kasutada, kuid sellisel juhul oleks kena, kui jäetaks ka pisikene annetus 🙂
Kõik küsimused uue korra kohta on teretulnud!

MTÜ Rollimängukeskus Nurg põhikirja saab alla laadida ja lugeda klõpsates siia. (NB! Esimene allalaadimise riba on reklaam. Klõpsata tuleb ribal, millel on kirjas:  Click here to start download from sendspace”)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: