Kolm kuud Nurgu

Tere rollimängijad

Palju õnne, sest Eestis on taas olemas rollimängukeskus. Kolm kuud on Nurg vastu pidanud ning pakkunud varjupaika loetud töötubadele, jutumänguseltskondadele ja paarile asjalikule ringile. Kaks aplausi palun:
Esiteks inimestele, kes jätkuvalt on Nurgu toetanud. Teie poolt makstud väikeste annetuste kogusumma on hetkel 950 kanti, millest 750 on kulutatud. Pange tähele, et tegime selle eest ära ka remondi. Ülejäänud vahendid on makstud ettemaksuna, seega napilt oleme veepeal. (-25 € on miinuses praegu karmide küttearvete pärast)
Teiseks Nurutrollidele, kes Nurgu avatud paigana on hoidnud: Galatea, Mort, Narmer ja Henzu.
Ise olen viimase kuu kogunud tagasi seda jaksu, mis Nuru avamiseks kulus. Nüüd taas edendamise rajale. Lähiajal on plaanis anda sisse üks rahataotlus, et suvi kergem üle elada oleks. Lisaks võite varsti oodata ka ühte suuremat nurglaste koosolekut. Mõtleme, mis saab suvel ja mis edasi.

Üleskutse

Rollimängukeskus on nüüd olemas. Ärge meelest laske.  See on paik, mis ootab, et seal midagi tehtaks. Kiirlarpide korraldamine, drägonipaiga leidmine, võrgupeo koha sebimine (naabreid pole!) on muutunud marupalju lihtsamaks.
Seega, võta ühendust kui korralduspisikuga nakkud.

Ühtlasi, nagu on Galatea abil Nurus olemas päevik, annan hea meelega ka siinse blogi kirjutamisõigusi. Praegu on õigused Elol, Aivil, Hannal, Kärtsil, Murcal, Vahuril ja Ukul.

Nuru toetajad märtsis: Irve, Arno, Attila, Mort, Elo, Jaanus, Taliesin, Linda, Ahti, Ally, Sfinks, Fey, Getter, Die, Heiti, Narmer, Lohe, Tindome, Jaan Magnus, Melian.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: