Nahast vöökotikese töötuba 18. märtsil

Lihtne musterdatud vöökott, autor Elo Kuuste

Töötuba jääb ära!
Kas oled alati tahtnud endale nahast kotikest, millesse mängul esmavajalikku nodi mahutada? Kas tahad õppida, kuidas nahale edevaid mustreid kanda?

Tule järgmisel pühapäeval, 18. märtsil kell 13 rollimängukeskusesse Nurg, Kastani 38 ja osale nahast vöökotikese töötoas!

Osavõtutasu: 8 eurot täishind, 6 eurot soodushind Nuru toetajatele.

Kestus: kl 13-16, 3 tundi

Juhendajad: Egge Edussaar-Harak ja Elo Kuuste

Tulemus: Kinninööritav lihtne kotike, mille tegemisel algaja nahakunsti huviline saab selgeks moodused, kuidas taimpark nahale mustrit kanda ning kuidas nahka õmmelda.

NB! Kogume ka huvilisi, kes tahaksid osaleda klapiga vöökoti või õlakoti tegemise kursusel. Kursus oleks kahepäevane, st 8-10 tunnine, ning ka tunduvalt kallim. Aga ka tulemus oleks aega, vaeva ja raha väärt! Huvilistel palun Elole märku anda. Kursuse korraldame, kui huvilisi on kogunenud piisavalt.

Huvilistel palume märku anda kirjutades aadressile elo. kuuste[ätt]gmail.com. Info ja täpsemad juhtnöörid saate pärast ette registreerimist. Kiirete küsimuste korral on võimalik helistada Elo Kuustele telefonil 551 8048.

Paar näidet kottidest, mida oleks võimalik eraldi kursuse raames teha (soovitame neile, kes on osalenud mõnes meie algajate töötoas või omavad varasemat nahatöö kogemust):

Advertisements

2 kommentaari (+add yours?)

 1. Getter
  märts 25, 2012 @ 23:17:23

  Loodan, et neid tuleb veel…

  Vasta

  • Elo
   märts 26, 2012 @ 00:47:34

   Tere Getter!:) Proovime ikka korraldada, kui huvi üles näidatakse. Kõige kindlam ongi huvilistel enda soovist Agelinde lehel (või siin) mõne kuulutuse või nahakoti töötoa jaotuse all märku anda — siis korraldame kindlasti ;). 18. märtsi töötuppa registreeris liiga vähe inimesi, samas 22. märtsil linnaraamatukogus toimunud töötoas oli meil 10 usinat osalejat — enamikus 8-9-aastased lapsed, kes tulid ka ülihästi toime (postitan peagi vaheajanädalast Agelinde lehele ülevaate). Iga õnnestunud töötuba annab jõudu ja entusiasmi :).

   Vasta

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: