Nuru sisustus, ahoi!

Pilt on illustratiivne, aga keetja on meil päriselt olemas, ausõna!

Ahoi nurglased ja teised toetajad!

Kõigepealt tahame teha sügava kummarduse kõigi nende ees, kes Nurgu toonud mööblit, raamatuid ja muud sisustust. Tänase päeva suurim kummardus läheb Monale, kes andis Nurule — pange tähele ja minestage tänulikkusest! — veekeetja!

Meie hoiame oma veekeetjat, eksju!;) Õnneks pole meil pliiti ka...

Saame teha teed ja kohvi ja mida hing ihaldab. Seega, võite nüüd kaasa tuua ka teepakikesi ja kohvi. Tasse oleks ka vaja, aga iga tassikasutaja peab enne seda pühalikult lubama, et vantsib trepist üles ja peseb selle pärast kasutamist ära. Karm kord!

Naistel on nüüd võimalus kohe uksest sisenedes peegli ees keerutada — annetasin mind ca 17 aastat truult teeninud musta peeglilaua, mille alla sai pandud Mona antud prügikast! Prügikotte leiab peeglilaua alt riiulist ja purgiavaja ja muud huvitavat peaks ka seal olema, vähemalt Stuartiga viimati toppisime sinna.

Peeglike, peeglike...

Siinjuures on mul sügav palve esemete annetajatele. Palun kõigil, kes Nurgu mingi eseme on annetanud, saata mulle (elo.kuuste ätt gmail.com) selle kohta väike teade, täpsustades, mis annetaja nimi ja mida täpselt annetanud. Teada võib anda ka selle posti all kommentaaris. Me tahame ikka kindlad olla, et kõik saavad üles märgitud ja tulevikus saame vääriliselt pai teha ja austada.

Rahaliste annetuste kohta teadet saatma ei pea, nendest jääb nimeline jälg maha (kui te just mõne eriti põneva ja joviaalse olengu või larbi käigus sulas tasku ei poeta…).

Endiselt vajame me lisaks rahalistele annetustele järgmiseid asju:

toole,
raamaturiiulit või materjali selle ehitamiseks,
vaipu,
nagisid,
– kõrvaklappe,
– kõlareid,
– muud arvutikraami, mida vanemate asemele saame panna,
– valgusteid.

Alati võib täiendada me kogu rollimängukraami (raamatutest täringuteni) ja lauamängudega, aga seda enam meil pakiliselt riiulilt vaja.

Sügavalt kummardades ja kogu Nuru-tiimi nimel tänades
Elo

PS.  Muide, vajutage allolevale pildile, kui tahate näha, milline Nurg välja näeb:

3 kommentaari (+add yours?)

 1. Heiti Kulmar
  jaan. 27, 2012 @ 15:23:44

  Raamaturiiuli koha pealt tegelen praegu oma vana sektsioonkapi taaselustamisega, kui kõik jupid üles leian pööningult ja poldid- mutrid ka saab (praegu tundub et saab), siis puhastan ta ära ja kuidagi võiks need siis automobiliseerida. Marteniga ajan vast neid asju kui asjaks läheb.

  Vasta

 2. Elo
  jaan. 27, 2012 @ 15:28:47

  Aitäh Henzu! Jah, transa osas räägi Marteni või Kaspariga. Ma tahaks ainult teha nimekirja, et kes mis asju toonud ja kes lubanud tuua.

  Vasta

 3. Stuart
  jaan. 28, 2012 @ 18:42:52

  Minult peaks diivanilaua saama, see tahab ainult kastide alt ja pealt väljakaevamist, tegelen sellega ehk juba järgmine nädal.

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: