Sellesuvisest larbiprojektist

Vahel tundub, et eesti rollimängundus on silmitsi eesti soo muistse probleemiga: Uusi mõegakandjaid ja väejuhte ei sünni peale sama kiiresti, kui otsast ära kukub. Vanad on väsinud ja noored veel kogenematud. Kiilakate küülikute kurba saatust mehubaari liharoana leiname me veel kaua. Juunior-larp ootab uusi vägevaid. Uru uksed on suletud. Veel vaid vanad ja väetid oskavad rääkida Panic Productionsist. Kus on uued postapokalüptilised tehased, kosmoselaevad ja liftimängud?

Kivitsõõri vägised muretsevad, et nii saab eesti rollimängijate hõim täitsa otsa. Eks ta ole. Kivitsõõr juurdles selle probleemi üle kaua. Kivitsõõr meenutas, et ennekõike peaks ta olema rollimänguarendusorganisatsioon mitte mängukorraldusorganisatsioon. Kivitsõõri kivisesse kolusse tuli idee.

Kivitsõõr küsis Tartu linnaaisadelt raha, et toetada väikesemahulisi, kuid teotahtelisi larbikorraldajaid, kelle eelarve ega mängumaht pole veel teab-mis-suur, kuid kelle ideed ja initsiatiiv paljulubavad. Kelle jaoks paartuhat krooni ei taanduks väíkeseks reaks eelarvelehel, vaid kelle jaoks oleks tegu veel päris arvestatava toega nende ettevõtmisele. Kivitsõõr jagab selle enda parema äranägemise järgi soovijatele. Ilma suurema paberimäärimiseta. Lähtudes enda arvamusest, korraldajate potentsiaalist ja ning nende suusõnalistest plaanidest. Et uute maailmade loojad ei peaks seiklema projektitaotluste ja kulude-tulude mudases rabas, mis saanud saatuslikuks nii mõnelegi. Et mängukorraldajad ei peaks olema raamatupidajad ega muud sorti paberimäärijad, vaid saaks tegeleda oma tiitlile vastava tööga: mängu korraldamisega.

Lihtsalt tulge ja rääkige. Võtke ühendust Oliveriga ja määrake kokkusaamine. Oliver ootab teie kõnesid päeval ja öösel. Eriti varahommikuti nii umbes kuue-seitsme ajal.

Kivitsõõri bürokraatiasõel ei suutnud läbi libisemast hoida vaid nelja nõuet:

  1. Et tegu oleks Tartu-põhise ettevõtmisega.
  2. Et projekt toimuks vahemikus 01.05.2009 – 30.09.2009
  3. Et mängukorraldajal oleks Kivitsõõrile esitada toetuse suuruses kulutsekke pärast mängu lõppu.
  4. Et ta kirjutaks väikese mängukirjelduse pärast mängu lõppu.
Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: