Mis filmiringi puutub… ja muidu ka

Natuke seoses kontrollkuuga, päris palju seoses ringijuhendajate motiveerimisega sai filmiklubi kohta vastu võetud kaks otsust.

1. kolmapäevane filmiklubi algab kell kuus. Tähe keskuses jätkuvalt

2. esmaspäevane filmiklubi algab pool kaheksa Lille majas

Jah, sa said õigesti aru. Üks filmikas koliti Lillesse. Seoses sellega sai täna Urule varutud komplekt miniatuurseid arvutikõlle, mida saab siis vajadusel erinevate läpparitega ühendada. Väiksed on nad selle pärast, et odavad olid ja selle pärast, et pisemaid asju on lihtsam iga nädal kaasa tuua ja ära viia. Mahuvad kotti.

Kuna senised katsed on näidanud, et urglastel on suurepärane võime toime tulla vähese ruumi ja peaaegu üldse mitte mingi värske õhuta, pole vaja muretseda. Saab seal ‘rongivagunis’ filme ka vaadata.

Asjade kotti mahtumine on päevakorras seoses väikeste vahejuhtumitega, mis viisid suurte kaotusteni. Mingid olevused olid käinud mingil nädalavahetusel ja mitu tähtsat Uru asja ära viinud või ära lõhkunud. Nüüd ongi nii, et midagi ei tohi sinna maha jätta. Ja kui jätad, siis ise tead.

Uue veekeetja võib keegi lahke annetada. Ketime ta seina külge, äkki siis ei lähe kõndima? Veekeetja ketime kinni, ma mõtlen. Mitte lahke annetaja. Annetajale teeme pai.

murca

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: