Mis filmiringi puutub… ja muidu ka

Natuke seoses kontrollkuuga, päris palju seoses ringijuhendajate motiveerimisega sai filmiklubi kohta vastu võetud kaks otsust.

1. kolmapäevane filmiklubi algab kell kuus. Tähe keskuses jätkuvalt

2. esmaspäevane filmiklubi algab pool kaheksa Lille majas

Jah, sa said õigesti aru. Üks filmikas koliti Lillesse. Seoses sellega sai täna Urule varutud komplekt miniatuurseid arvutikõlle, mida saab siis vajadusel erinevate läpparitega ühendada. Väiksed on nad selle pärast, et odavad olid ja selle pärast, et pisemaid asju on lihtsam iga nädal kaasa tuua ja ära viia. Mahuvad kotti.

Kuna senised katsed on näidanud, et urglastel on suurepärane võime toime tulla vähese ruumi ja peaaegu üldse mitte mingi värske õhuta, pole vaja muretseda. Saab seal ‘rongivagunis’ filme ka vaadata.

Asjade kotti mahtumine on päevakorras seoses väikeste vahejuhtumitega, mis viisid suurte kaotusteni. Mingid olevused olid käinud mingil nädalavahetusel ja mitu tähtsat Uru asja ära viinud või ära lõhkunud. Nüüd ongi nii, et midagi ei tohi sinna maha jätta. Ja kui jätad, siis ise tead.

Uue veekeetja võib keegi lahke annetada. Ketime ta seina külge, äkki siis ei lähe kõndima? Veekeetja ketime kinni, ma mõtlen. Mitte lahke annetaja. Annetajale teeme pai.

murca

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: